Quantity
Price
Total price
1
$0.4515
$0.4515
10
$0.3570
$3.5700
100
$0.2100
$21.0000
500
$0.1995
$99.7500
1000
$0.1365
$136.5000
3000
$0.1260
$378.0000
6000
$0.1155
$693.0000
9000
$0.1050
$945.0000
30000
$0.1050
$3,150.0000
75000
$0.0945
$7,087.5000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Wickmann / Littelfuse |
| Series | SMF4L |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | SOD-123F |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Type | Zener |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | General Purpose |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 17.2A |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 14V |
| Supplier Device Package | SOD-123F |
| Unidirectional Channels | 1 |
| Voltage - Breakdown (Min) | 15.6V |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 23.2V |
| Power - Peak Pulse | 400W |
| Power Line Protection | No |