Quantity
Price
Total price
6000
$0.3465
$2,079.0000
15000
$0.3360
$5,040.0000
30000
$0.3150
$9,450.0000
| TYPE | DESCRIPTION |
| Mfr | Renesas Electronics Corporation |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Product Status | ACTIVE |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Frequency | 90kHz, 120kHz |
| Type | AC DC Offline Switcher |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Applications | LED Lighting |
| Internal Switch(s) | No |
| Topology | Flyback, Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Voltage - Supply (Max) | 18V |